YILDIZHAN MAKİNA 2000 yılında kaynak sektörünün az gelişmiş ve ihtiyaç duyulan kaynak makinaları temini zor olan bir dönemde, ülkemize destek amaçlı kurulmuştur. Amacımız yerli ve milli makinalar yapıp ihracat paydasına yardım etmektir.

Ürün portföyümüz, firmaya ve ürüne özgü kaynak makinaları başta olmak üzere, dikiş-punta-alın kaynak makinaları, çamaşır kurutmalık, ütü masası, doğalgaz bacaları, tel-çit sistemleri gibi her türlü tel ve sac birleştirme işlemleri için çözüm odaklı kaynak makinaları üretmektir.

Ürün yelpazesinin sürekli olarak daha da geliştirilmesi ve soruna yönelik tavsiyeler vererek müşteriyle irtibatta kalması, YILDIZHAN MAKİNA’nın pazarda lider bir konuma gelmesinde yardımcı olup güvenilir bir firma olarak ön plana çıkarmıştır.

YILDIZHAN MAKİNA, üreticinin sorununa kendi bilgi birikimi ve tecrübesiyle yardımcı olmayı hedefler. Bu yüzden müşterilerle irtibatta kalmayı önemser.

Misyon

Yıldızhan Makina "Kalite ve Memnuniyet" taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak ürünler sunarak "Kusursuz Ürün" prensibine ulaşmayı, teknolojik gelişmelere ve değişimlere, tecrübeli çalışanları, kaliteli ürünleriyle istihdamı arttırmaya ve ulusal ekonomiye katma değer sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyon

Müşteri beklentilerini karşılayan yüksek kalitede ürünler geliştirip, piyasaya sunmak. Müşterimize satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri en üst seviyede tutarak, katma değer sağlayabilmek ve uzun süreli iş birliği ile başarıya birlikte ulaşmak.

Kurumsal